Nakupujete radšej v HYPERMARKETE, alebo v ŠPECIALIZOVANEJ PREDAJNI??? 

Ste tu správne, my sme špecialisti na ROBOTICKÉ KOSAČKY Robomow, Segway Navimow, Mammotion LUBA 

Navimow a LUBA sú múdre robotické kosačky, ktoré pre svoju prácu využívajú virtuálne ohraničenie.

. . . .

Ak Vám iný dodávateľ ponúka nižšiu cenu, pomôžeme Vám ponuky porovnať. Niektorí dodávatelia totiž akoby "omylom" zabúdajú na niektoré položky a napriek tomu, že je ich cena na prvý pohľad nižšia, nakoniec Vám naúčtujú oveľa viac. Odborným porovnaním ponúk podobnému nepríjemnému prekvapeniu zabránite.

Garancia najnižšej ceny

Profile for variomodel

KONTAKTY

VARIO, s.r.o.
Matuškova 398/8
04011 Košice
tel: SK+421 904 629 299
fax: č.ú. 2627771430/1100
info(a)variorobot.sk
IČO: 44823401
IČ DPH: SK2022849609

ANKETA

Koľko času venujete týždenne koseniu vašej záhrady?

Nemám čo kosiť, nemám záhradu... 34% do 5 hodín 23% 5 hodín a viac 23% mám robotickú kosačku 20%

Garancia najnižšej ceny
Garancia najnižšej ceny

     

 - snažíme sa pre Vás spraviť maximum.

Je jasné, že nechcete platiť za tovar viac ako niekde inde, preto Vám ponúkame túto službu.


V prípade, že nájdete kdekoľvek na slovenskom internete nižšiu cenu na rovnaký tovar, ako je tá naša, pošlite nám o tom informácie na našu e-mailovú adresu info@variorobot.sk, cez kontaktný formulár alebo napíšte detaily do poznámky v objednávke. My situáciu overíme a pokiaľ bude skutočne cena ponúknutá konkurenciou nižšia, tak ju upravíme na rovnakú úroveň.

Podmienky garancie najnižšej ceny:

  1. Tovar musíme mať v ponuke a musí byť uvedené, že je skladom.
  2. Platí vždy iba na úplne rovnaký tovar (tj. rovnaký výrobok od rovnakého výrobcu), - typ, farba a veľkosť. Tovar musí byť v rovnakej kvalite, v rovnakom množstve, musí byť nový, nepoužitý.
  3. Ak bude cena u konkurencie nižšia, avšak pri objednaní dosiahne cena s ďalšími poplatkami (poštovné, balné, manipulačné poplatky atď.) cenu rovnakú alebo vyššiu, než je na variorobot.sk, nie je cena považovaná za nižšiu - garancia je vždy na koncovú cenu (so všetkými nákladmi, napr. na doručenie).
  4. Garantujeme nižšiu cenu iba na produkty, ktoré má konkurencia skladom. Ak je cena produktu v inom e-shope nižšia, ale tovar je na objednávku alebo nie je dostupný, negarantujeme nižšiu cenu.
  5. Vzťahuje sa len na ponuky e-shopov, ktoré pôsobia na slovenskej doméne (sk) prípadne európskej doméne (eu)aj českej doméne (cz) a súčastne predávajú v SK produkty od oficiálnych distribútorov do SK a predávajú značkové produkty, nie ich napodobeniny. Prevádzkovateľom takéhoto e-shopu musí byť slovenská firma, alebo fyzická osoba podnikateľ, ktorý má vydané živnostenské oprávnenie príslušným úradom v SR.
  6. Garancia sa nevzťahuje na výpredaje a dopredaje. Ďalej na súkromné inzeráty a bazárový predaj, na tovar, na ktorý sú uplatnené špeciálne cenové akcie a ponuky (znížená záruka, podmienka veľkého odberu, dotovaný tovar a podobne).
  7. Tovar nie je nikde limitovaný maximálnym alebo minimálnym odberom v priebehu času, prípadne nie je množstvo odberu obmedzené iným spôsobom.
  8. Garancia sa nevzťahuje na ponuky, ktoré nie sú online, ale len v kamenných predajniach.
  9. Dodacia lehota musí byť porovnateľná s našou dodacou lehotou.


Na uplatnenie garancie nevzniká zákazníkovi právny nárok a nie je možné ju vymáhať právnou cestou. Táto ponuka nie je verejným prísľubom.

Vierohodnosť odkazu posudzujeme my, ale verte nám, že sa snažíme vychádzať našim zákazníkom maximálne v ústrety. Sme profesionáli a preto sa snažíme maximálne rozvíjať svoje vzťahy s našimi zákazníkmi. Snažíme sa Vám vždy ponúknuť a zaistiť najlepšie podmienky.

 

Napíšte nám na info@variorobot.sk prípadne, nám zavolajte na +421 904 629 299.

Vyplňte dotazník a my sa Vám obratom ozveme.

YWY5YmNmM