Nakupujete radšej v HYPERMARKETE, alebo v ŠPECIALIZOVANEJ PREDAJNI??? 

Ste tu správne, my sme špecialisti na ROBOTICKÉ KOSAČKY Robomow, Segway Navimow, Mammotion LUBA

Garancia najnižšej ceny

Profile for variomodel

KONTAKTY

VARIO, s.r.o.
Matuškova 398/8
04011 Košice
tel: SK+421 904 629 299
fax: č.ú. 2627771430/1100
info(a)variorobot.sk
IČO: 44823401
IČ DPH: SK2022849609

ANKETA

Koľko času venujete týždenne koseniu vašej záhrady?

Nemám čo kosiť, nemám záhradu... 32% do 5 hodín 23% 5 hodín a viac 24% mám robotickú kosačku 21%

» Robomow

Čo je Robomow® ?

Robomow® si poradí s akoukoľvek záhradou, kterú zvládne tradičná benzínová alebo elektrická kosačka. Váš trávnik bude stále vyzerať ako keby bol práve pokosený. Robomow® je určený pro mulčovanie a mulčuje lepšie ako tradičné kosačky. Mulčovanie eliminuje potrebu sbierať pokosenú trávu a šetrí až 25% zavlažovania a hnojenia. Zákazníci používajúci Robomow® hovoria, že ich trávniky nikdy pred tým nevyzerali tak zdravo a dobre.

Proč koupit Robomow® ?
  • Máte nabitý program
  • Sekání je pro Vás náročně z důvodu věku, invalidity nebo alergie
  • Raději se uvolníte než sekáte
  • Často jste pryč z domova
  • Rád(a) udržujete krásný trávník
  • Nenávidíte sekání trávy
  • Najal(a) jste zahradníka, ale je moc drahý a nespolehlivý
  • Chcete snížit znečištění
  • Líbí se Vám nápad o jednom dotyku a úplně automatickém sekání
  • Prostě milujete výrobky špičkové technologie!

Ako to funguje Robomow®?

Vyžaduje jednoduché jednorazové nastavenie, ktoré si môže spotrebiteľ nastaviť sám. Štandardný elektrický drôt je položený okolo vonkajších okrajov trávnika a každých pár metrov je prichytený kolíkmi k povrchu trávnika. Drôt a kolíky sú dodávané s výrobkom v tej istej krabici. Drôt je napojený na malú batériu nazývanú obvodný vypínač (tiež dodaný v krabici). Väčšinou drôt pokrýva tráva a stáva sa neviditeľným po 2-3 týždňoch. Robomow® vie rozoznať drôt použitím špeciálneho senzoru a uistí sa, že je vždy vo vnútri vyznačenej plochy.

Robomow sa obsluhuje stlačením zeleného gombíka "Go" na prístroji. Po trávniku sa pohybuje systematickým vzorom krížom-krážom, pokrývajúc trávnik niekoľkokrát zo strany na stranu, aby si zaistil, že celá plocha je pokosená a tráva je posekaná z rôznych uhlov.


S RL2000 a jej dobíjacej základne je všetko ľahšie! Po kompletnom jednorazovom nastavení drôtu okolo trávnika vrátane prípravnej stanice, sa nastaví týždenný program a zabudnete na kosenie na celú sezónu. Robomow® automaticky odštartuje od naprogramovaného dňa a času a potom sa automaticky vráti do prípravnej stanice, aby sa nabil a pripravil na ďalšiu naprogramovanú činnosť. Týždenný program môžete kedykoľvek zmeniť, ak si to vyžadujete.

Prípravná stanica má zabudovaný obvodný vypínač, ktorý sa automaticky zapne, keď je Robomow® naprogramovaný na činnosť. Na konci každej činnosti, keď sa Robomow® vráti do prípravnej stanice, sa obvodový vypínač sám vypne.

Robomow je vybavený zabudovanou ručnou kontrolou, ktorá pred činnosťou poháňa zariadenie zo skladu až k trávniku a po výkone naspäť do skladu. Ručná kontrola tiež umožňuje užívateľovi používať Robomow® ako ručnú kosačku, aby mohla sekať trávu aj v miestach, kde nie je možné dostať sa automatickou činnosťou, ak je to nutné. Kým je zariadenie v sklade pripojené k nabíjačke, batéria sa nabíja. Nabíjanie trvá poväčšine 24 hodín, potom je Robomow® pripravený na činnosť na nasledujúci deň.

 

Robomow® si poradí s akoukoľvek záhradou, kterú zvládne tradičná benzínová alebo elektrická kosačka. Váš trávnik bude stále vyzerať ako keby bol práve pokosený. Robomow® je určený pro mulčovanie a mulčuje lepšie ako tradičné kosačky. Mulčovanie eliminuje potrebu sbierať pokosenú trávu a šetrí až 25% zavlažovania a hnojenia. Zákazníci používajúci Robomow® hovoria, že ich trávniky nikdy pred tým nevyzerali tak zdravo a dobre.

Robotické kosačky ROBOMOW aj s montážou, inštruktážou a tipmi ako na to - po celom Slovensku. Ovládajte ju z vášho smartphonu skvelou appkou ROBOMOW. Pripojenie servisného strediska online pre diagnostiku každej kosačky.

Robotické kokačky od izraelského výrobcu Friendlyrobotics sú tým nejlepším, čo na trhu nájdete. V mnoha zemích západního světa jsou tyto robotické sekačky synonymem robotického sečení. Friendlyrobotics byla založena roku 1995 právě za účelem vývoje a výroby robotických sekaček. Tento obor je pro ně do dnešního dne jedinou náplní firmy a díky tomu je Robomow jak jsou jejich stroje nazývány jedinečným strojem na trhu. Robomow je naprosto nepřekonatelná robotická sekačka, která umí spoustu věcí, jež jí mohou konkurenční stroje pouze závidět. V naší nabídce najdete nejen finální stroje Robomow, ale i díly a příslušenství k těmto strojům.

NDZhZGZk