Nakupujete radšej v HYPERMARKETE, alebo v ŠPECIALIZOVANEJ PREDAJNI??? 

Ste tu správne, my sme špecialisti na ROBOTICKÉ KOSAČKY Robomow, Segway Navimow, Mammotion LUBA 

Navimow a LUBA sú múdre robotické kosačky, ktoré pre svoju prácu využívajú virtuálne ohraničenie.

. . . .

Ak Vám iný dodávateľ ponúka nižšiu cenu, pomôžeme Vám ponuky porovnať. Niektorí dodávatelia totiž akoby "omylom" zabúdajú na niektoré položky a napriek tomu, že je ich cena na prvý pohľad nižšia, nakoniec Vám naúčtujú oveľa viac. Odborným porovnaním ponúk podobnému nepríjemnému prekvapeniu zabránite.

Garancia najnižšej ceny

Profile for variomodel

KONTAKTY

VARIO, s.r.o.
Matuškova 398/8
04011 Košice
tel: SK+421 904 629 299
fax: č.ú. 2627771430/1100
info(a)variorobot.sk
IČO: 44823401
IČ DPH: SK2022849609

ANKETA

Koľko času venujete týždenne koseniu vašej záhrady?

Nemám čo kosiť, nemám záhradu... 34% do 5 hodín 23% 5 hodín a viac 23% mám robotickú kosačku 20%

» Robomow

Čo je Robomow® ?

Robomow® si poradí s akoukoľvek záhradou, kterú zvládne tradičná benzínová alebo elektrická kosačka. Váš trávnik bude stále vyzerať ako keby bol práve pokosený. Robomow® je určený pro mulčovanie a mulčuje lepšie ako tradičné kosačky. Mulčovanie eliminuje potrebu sbierať pokosenú trávu a šetrí až 25% zavlažovania a hnojenia. Zákazníci používajúci Robomow® hovoria, že ich trávniky nikdy pred tým nevyzerali tak zdravo a dobre.

Proč koupit Robomow® ?
  • Máte nabitý program
  • Sekání je pro Vás náročně z důvodu věku, invalidity nebo alergie
  • Raději se uvolníte než sekáte
  • Často jste pryč z domova
  • Rád(a) udržujete krásný trávník
  • Nenávidíte sekání trávy
  • Najal(a) jste zahradníka, ale je moc drahý a nespolehlivý
  • Chcete snížit znečištění
  • Líbí se Vám nápad o jednom dotyku a úplně automatickém sekání
  • Prostě milujete výrobky špičkové technologie!

Ako to funguje Robomow®?

Vyžaduje jednoduché jednorazové nastavenie, ktoré si môže spotrebiteľ nastaviť sám. Štandardný elektrický drôt je položený okolo vonkajších okrajov trávnika a každých pár metrov je prichytený kolíkmi k povrchu trávnika. Drôt a kolíky sú dodávané s výrobkom v tej istej krabici. Drôt je napojený na malú batériu nazývanú obvodný vypínač (tiež dodaný v krabici). Väčšinou drôt pokrýva tráva a stáva sa neviditeľným po 2-3 týždňoch. Robomow® vie rozoznať drôt použitím špeciálneho senzoru a uistí sa, že je vždy vo vnútri vyznačenej plochy.

Robomow sa obsluhuje stlačením zeleného gombíka "Go" na prístroji. Po trávniku sa pohybuje systematickým vzorom krížom-krážom, pokrývajúc trávnik niekoľkokrát zo strany na stranu, aby si zaistil, že celá plocha je pokosená a tráva je posekaná z rôznych uhlov.


S RL2000 a jej dobíjacej základne je všetko ľahšie! Po kompletnom jednorazovom nastavení drôtu okolo trávnika vrátane prípravnej stanice, sa nastaví týždenný program a zabudnete na kosenie na celú sezónu. Robomow® automaticky odštartuje od naprogramovaného dňa a času a potom sa automaticky vráti do prípravnej stanice, aby sa nabil a pripravil na ďalšiu naprogramovanú činnosť. Týždenný program môžete kedykoľvek zmeniť, ak si to vyžadujete.

Prípravná stanica má zabudovaný obvodný vypínač, ktorý sa automaticky zapne, keď je Robomow® naprogramovaný na činnosť. Na konci každej činnosti, keď sa Robomow® vráti do prípravnej stanice, sa obvodový vypínač sám vypne.

Robomow je vybavený zabudovanou ručnou kontrolou, ktorá pred činnosťou poháňa zariadenie zo skladu až k trávniku a po výkone naspäť do skladu. Ručná kontrola tiež umožňuje užívateľovi používať Robomow® ako ručnú kosačku, aby mohla sekať trávu aj v miestach, kde nie je možné dostať sa automatickou činnosťou, ak je to nutné. Kým je zariadenie v sklade pripojené k nabíjačke, batéria sa nabíja. Nabíjanie trvá poväčšine 24 hodín, potom je Robomow® pripravený na činnosť na nasledujúci deň.

 

Robomow® si poradí s akoukoľvek záhradou, kterú zvládne tradičná benzínová alebo elektrická kosačka. Váš trávnik bude stále vyzerať ako keby bol práve pokosený. Robomow® je určený pro mulčovanie a mulčuje lepšie ako tradičné kosačky. Mulčovanie eliminuje potrebu sbierať pokosenú trávu a šetrí až 25% zavlažovania a hnojenia. Zákazníci používajúci Robomow® hovoria, že ich trávniky nikdy pred tým nevyzerali tak zdravo a dobre.

Robotické kosačky ROBOMOW aj s montážou, inštruktážou a tipmi ako na to - po celom Slovensku. Ovládajte ju z vášho smartphonu skvelou appkou ROBOMOW. Pripojenie servisného strediska online pre diagnostiku každej kosačky.

Robotické kokačky od izraelského výrobcu Friendlyrobotics sú tým nejlepším, čo na trhu nájdete. V mnoha zemích západního světa jsou tyto robotické sekačky synonymem robotického sečení. Friendlyrobotics byla založena roku 1995 právě za účelem vývoje a výroby robotických sekaček. Tento obor je pro ně do dnešního dne jedinou náplní firmy a díky tomu je Robomow jak jsou jejich stroje nazývány jedinečným strojem na trhu. Robomow je naprosto nepřekonatelná robotická sekačka, která umí spoustu věcí, jež jí mohou konkurenční stroje pouze závidět. V naší nabídce najdete nejen finální stroje Robomow, ale i díly a příslušenství k těmto strojům.

YmQ4NG