Nakupujete radšej v HYPERMARKETE, alebo v ŠPECIALIZOVANEJ PREDAJNI??? 

Ste tu správne, my sme špecialisti na ROBOTICKÉ KOSAČKY Robomow, Segway Navimow, Mammotion LUBA 

Navimow a LUBA sú múdre robotické kosačky, ktoré pre svoju prácu využívajú virtuálne ohraničenie.

. . . .

Ak Vám iný dodávateľ ponúka nižšiu cenu, pomôžeme Vám ponuky porovnať. Niektorí dodávatelia totiž akoby "omylom" zabúdajú na niektoré položky a napriek tomu, že je ich cena na prvý pohľad nižšia, nakoniec Vám naúčtujú oveľa viac. Odborným porovnaním ponúk podobnému nepríjemnému prekvapeniu zabránite.

Garancia najnižšej ceny

Profile for variomodel

KONTAKTY

VARIO, s.r.o.
Matuškova 398/8
04011 Košice
tel: SK+421 904 629 299
fax: č.ú. 2627771430/1100
info(a)variorobot.sk
IČO: 44823401
IČ DPH: SK2022849609

ANKETA

Koľko času venujete týždenne koseniu vašej záhrady?

Nemám čo kosiť, nemám záhradu... 33% do 5 hodín 23% 5 hodín a viac 23% mám robotickú kosačku 20%

Flexi Shade

pre bližšie informácie, či objednávku kontaktujte nášeho obchodného partnera Flexi Shade s heslom ROBOT. 

Možnosti realizácie


1. Súkromné a komerčné nehnuteľnosti:
a. Bytové komplexy a rodinné domy: V obývacích izbách, spálňach, detských izbách a kúpeľniach pre zvýšenie súkromia a kontroly svetla.
b. Kancelárie a obchodné priestory: V zasadacích miestnostiach, kanceláriách so sklenenými stenami alebo vo výkladoch pre flexibilné oddelenie priestorov a zabezpečenie súkromia.


2. Zdravotnícke a vzdelávacie zariadenia:
a. Nemocnice a kliniky: V izbách pacientov, vyšetrovacích miestnostiach a operačných sálach pre zachovanie dôvernosti a súkromia.
b. Školy a univerzity: V triedach, knižniciach alebo laboratóriách pre reguláciu svetla a vytvorenie optimalizovaného prostredia pre štúdium a výskum.


3. Pohostinstvá a rekreačné zariadenia:
a. Hotely a rezorty: V izbách pre hostí, konferenčných miestnostiach alebo wellness zónach pre prispôsobenie atmosféry a poskytnutie súkromia na požiadanie.
b. Reštaurácie a kaviarne: Na oddelenie jedálnych zón alebo ako dizajnový prvok pre dynamickú zmenu prostredia.


4. Špeciálne aplikácie:
a. Vitríny a výstavné priestory: Na ochranu a zvýraznenie vystavovaných predmetov, s možnosťou rýchleho zmenenia z priehľadného na nepriehľadné zabezpečenie.
b. Transportné terminály: V letiskových salónoch alebo čakárňach pre zvýšenie súkromia a pohodlia cestujúcich.


5. Interaktívne Umenie a Výstavy:
a. FlexiShade môže byť použitý ako dynamické plátno pre digitálne umenie alebo projekcie v galériách, múzeách alebo na verejných miestach. Umožňuje umelcom prezentovať svoje diela na nekonvenčných miestach a vytvárať interaktívne inštalácie.


6. Reklamné a Marketingové Kampane:
a. Obchody, nákupné centrá a komerčné priestory môžu využívať FlexiShade na oknách alebo sklenených povrchoch pre efektívne zobrazovanie reklamných kampaní a promo videí, čím pritiahnu pozornosť zákazníkov.


7. Event Marketing a Pódiové Vystúpenia:
a. Na koncertoch, festivaloch alebo firemných podujatiach môže FlexiShade slúžiť ako zaujímavé pozadie alebo súčasť pódiovej výzdoby, ponúkajúc unikátne vizuálne efekty.


8. Verejný Priestor a Mestský Marketing:
a. V mestskom prostredí môže FlexiShade na oknách budov poskytovať príležitosti pre zobrazovanie umenia, informácií alebo reklamy, prispievajúc k mestskému umeniu a kultúre.


9. Monetizácia prostredníctvom Reklamy:
a. Majitelia nehnuteľností môžu ponúknuť svoje okná vybavené FlexiShade ako reklamný priestor pre značky a podniky, čím vytvoria nový prúd príjmov.


10. Personalizované Domáce Dekorácie:
a. FlexiShade môže byť využitý v domácnostiach na projekciu sezónnych dekorácií, umeleckých diel, alebo atmosférických vizuálov pre špeciálne príležitosti.


11. Konferenčné a Zasadacie Miestnosti:
a. Vo firmách a organizáciách môže FlexiShade slúžiť na okamžité vytvorenie súkromia pre dôverné stretnutia alebo prezentácie. Po skončení môže byť miestnosť opäť otvorená na priehľadnosť pre bežné použitie.


12. Verejná Správa a Úrady:
a. V úradných priestoroch, ako sú napríklad mestské úrady alebo súdy, môže FlexiShade poskytovať súkromie pre citlivé rozhovory alebo transakcie bez potreby fyzických bariér.


13. Zdravotníctvo:
a. V nemocniciach a klinikách môže byť FlexiShade použitý na okamžité zabezpečenie súkromia pacientov v spoločných izbách alebo na oddelenie vyšetrovacích a liečebných zón.


14. Vzdelávací Sektor:
a. V školách a univerzitách môže FlexiShade umožniť učiteľom a prednášajúcim rýchlo meniť učebné prostredie, vytvárať izolované študijné zóny alebo chrániť integritu počas skúšok.


15. Bezpečnostné Aplikácie:
a. Na letiskách, vlakových staniciach alebo v iných bezpečnostných zónach môže FlexiShade slúžiť na dočasné zamedzenie pohľadu verejnosti na bezpečnostné kontroly alebo citlivé operácie.


16. Banky a Finančné Inštitúcie:
a. FlexiShade môže zabezpečiť diskrétnosť pre klientov pri vykonávaní finančných transakcií alebo pri poradenstve.


17. Komunálny a Verejný Priestor:
a. FlexiShade môže byť využitý na vytvorenie flexibilných priestorov v knižniciach, komunitných centrách alebo výstavných halách, umožňujúc rýchlu zmenu z verejného priestoru na súkromnú zónu.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Cena 189,00 

skladom

MzYzOT